Kariéra
Kariéra

Posúvame hranice diagnostiky. Pridajte sa k nám.

Práca v spoločnosti BioVendor Slovakia s.r.o. je založená na slobode a zodpovednosti každého zamestnanca. Poskytujeme ľuďom priestor, v ktorom môžu uplatniť svoje jedinečné schopnosti.

Máte záujem o prácu v BioVendore, ale nenašli ste vhodnú pozíciu?

Čo sa mi na práci v BioVendor Slovakia s.r.o. páči najviac?

Peter Erös
V spoločnosti BioVendor oceňujem priateľský kolektív a flexibilnú pracovnú dobu, čo mi umožňuje efektívne plánovať svoje aktivity. Pracovné prostredie je veľmi príjemné a prispieva k mojej spokojnosti a produktivite. Pravidelné firemné akcie a teambuildingy posilňujú tímového ducha a pomáhajú k lepšiemu spoznaniu kolegov. Mám tiež možnosť pracovať z domu, čo mi poskytuje potrebnú flexibilitu. Celkovo som s prácou v BioVendor veľmi spokojný.
Peter Erös
Logistika
RNDr. Hana Štigová
Už takmer 10 rokov si užívam status zamestnanca v BioVendor Slovakia. Práca ma baví a prináša mi radosť z dobre odvedenej roboty. Vždy sa môžem obrátiť na svojich skvelých kolegov a to v rámci celého BV Group. Vďaka mojej pozícii vo firme som získala množstvo skúseností a vedomostí a teším sa na ďalšie príležitosti, ktoré nás ešte len čakajú v ďalších rokoch.
RNDr. Hana Štigová
Produktový a obchodný manažér pre oblasť genetiky, molekulárnej biológie
Ing. Katarína Lišková
BioVendor je stabilná spoločnosť, ktorá ponúka prácu v priateľskom kolektíve, vždy ochotnom pomôcť. Každý deň samostatnej práce mi umožňuje rozvíjať si zručnosti v time managemente a ponúka možnosť v sebarealizácii, osobnostnom a pracovnom rozvoji.
Ing. Katarína Lišková
Produktový a obchodný manažér pre oblasť imunológie a alergológie
Mgr. Marcel Jurák
Práca v BioVendore je každý deň iná, pestrá a zaujímavá. Príjemný a nápomocný kolektív, možnosť neustále sa vzdelávať ale aj poskytovanie najnovších výdobytkov v modernej laboratórnej diagnostike robí túto prácu jedinečnou.
Mgr. Marcel Jurák
Produktový a obchodný manažér pre oblasť mikrobiológie
Mgr. Lenka Bučková
Neustály prísun noviniek na poli diagnostiky. Priateľská atmosféra v kolektíve. Časová a priestorová flexibilita a možnosť pracovať aj z domu. Stabilita nadnárodnej spoločnosti. Možnosť účasti na školeniach, konferenciách, teambuildingoch a teda profesného rastu.
Mgr. Lenka Bučková
Produktový a obchodný manažér pre oblasť biochémie a hematológie
Daniela Gutmanová
So spoločnosťou BioVendor som spojená už pár desaťročí, aj keď nie len ako priamy zamestnanec. Som hrdá, že môžem byť súčasťou stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti. Zaujímavá práca – stále nové špeci produkty, dobrý kolektív – spokojní kolegovia, mobilný office, pružná pracovná doba. Maximálna spokojnosť, aj preto ma práca baví.
Daniela Gutmanová
Hlavní sekretář

Chcete sa o BioVendor dozvedieť viac?

Nájdeme pre vás ideálnu pozíciu

Dajte nám o sebe vedieť, radi vám ponúkneme uplatnenie, ktoré zodpovedá vašej kvalifikácii.
Vyplňte prosím všetky označené políčka *