Novinka

MADx Academy - rozšírte si obzory v oblasti diagnostiky alergických komponentov

Jedinečný online vzdelávací program MADx Academy práve otvára svoje brány a vy môžete byť pri tom! Projekt je určený predovšetkým pre lekárov, ktorí chcú zaviesť vyváženú klinickú interpretáciu a ponúknuť svojim pacientom najlepšie možnosti individuálnej terapie a diétnych odporúčaní pri testovaní alergií a potravinových intolerancií.

V štyroch prepracovaných moduloch zameraných na markerové alergény, zdroje alergénov, presnú metodiku a prípadové štúdie získate komplexné know-how od popredných odborníkov.

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate okrem cenných vedomostí aj certifikát, ktorý môžete zdieľať a použiť na preukázanie svojich novozískaných znalostí.

Veľkou výhodou online programu je jeho 24-hodinová dostupnosť. Študovať môžete doslova kedykoľvek a kdekoľvek.

Čo je obsahom jednotlivých modulov?

ZNAČKOVACIE ALERGÉNY

Špecifické znalosti markerových alergénov umožňujú rozlišovať medzi skutočnou citlivosťou a skríženými reakciami. Tento modul vám poskytne komplexný prehľad týchto markerových alergénov. V programe si môžete jednoducho zvoliť vlastnú úroveň hĺbky informácií.

ZDROJE ALERGÉNOV

Zdroj alergénu môže produkovať viacero alergénnych proteínov, ktoré môžu u senzibilizovaného jedinca vyvolať rôzne hladiny IgE protilátok. V tomto module sa dozviete viac o zdrojoch alergénov a ich klinickom význame.

PRESNÁ METODIKA

Tento modul vás oboznámi s princípmi a metódami diagnostiky komponentov a s jej prínosom pre vašu každodennú prácu. Zistite, ako sa môžete spoľahnúť na certifikovanú špičkovú vedu, ktorá vám pomôže zvýšiť úroveň vašej klinickej práce.

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

Skutočné prípadové štúdie zahŕňajú diagnostické testovanie. V tomto module využite relevantné klinické prípady a uplatnite svoje vedomosti v každodennej praxi s pacientmi a ich senzibilizačnými profilmi.

MADx Academy je určená pre používateľov diagnostického systému Alex od spoločnosti MADx.

Ešte nie ste zákazníkom?

Môžete sa ním ľahko stať!

Kontaktujte nižšie uvedeného produktového manažéra a pripojte sa k nám a k akadémii MADx.

Ak sa chcete zaregistrovať do tejto jedinečnej platformy, kontaktujte produktového manažéra:

Mihóková Eliška
Mihóková Eliška
Produktový a obchodný manažér pre oblasť imunológie a alergológie

Ďalšie aktuality

Udalosť Dni detskej pneumoftizeológie a imunoalergológie

Dni detskej pneumoftizeológie a imunoalergológie

28.9 - 30. 9 2023
Konferencia, ktorú organizoval Národný ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, sa niesla v príjemnej atmosfére pre všetkých zúčastnených.
Čítajte ďalej
Udalosť Čo nás ohrozuje? Konferencia o súčasnom stave a perspektívach humánnej parazitológie

Čo nás ohrozuje? Konferencia o súčasnom stave a perspektívach humánnej parazitológie

20. septembra 2023
V srdci Bratislavy sa konala vedecká konferencia, ktorá priblížila najnovšie poznatky v oblasti parazitológie. Zúčastnili sa jej odborníci z Českej republiky, Slovenska a Poľska.
Čítajte ďalej
Novinka Kratom - voľne dostupná droga, ktorú môžeme ľahko odhaliť!

Kratom - voľne dostupná droga, ktorú môžeme ľahko odhaliť!

Táto psychoaktívna látka, ktorá je svojimi účinkami porovnateľná s opiátmi, je jednou z najčastejšie menovaných v poslednom období. Hlavným problémom je okrem iného to, že na našom trhu nie je regulovaná a je veľmi ľahko dostupná.
Čítajte ďalej
Udalosť Imunologický seminár o vzoroch ANA

Imunologický seminár o vzoroch ANA

Jún 2023
Spoločnosť BioVendor a produktová skupina pre imunológiu s podporou spoločnosti Aesku privítali 32 laboratórnych odborníkov z rôznych kútov Českej republiky a Slovenska na dvojdňovom workshope.
Čítajte ďalej
Novinka Nové súpravy fastGEN. Významný pokrok v personalizovanej medicíne.

Nové súpravy fastGEN. Významný pokrok v personalizovanej medicíne.

Personalizovaná liečba môže pacientom s rakovinou poskytnúť veľkú nádej na predĺženie a zlepšenie ich života.
Čítajte ďalej
Udalosť Medlab 2023: "Účasť a záujem našich partnerov boli obrovské"

Medlab 2023: "Účasť a záujem našich partnerov boli obrovské"

Február 2023
Michal Šteffl, vedúci medzinárodného predaja spoločnosti TestLine, zhrnul účasť spoločností skupiny BioVendor týmito slovami.
Čítajte ďalej
Novinka All-in-one NGS riešenie pre diagnostiku cystickej fibrózy

All-in-one NGS riešenie pre diagnostiku cystickej fibrózy

Cystická fibróza je dedičné ochorenie postihujúce pľúca, tráviaci systém a ďalšie orgány v tele spôsobené mutáciami v géne CFTR. Náš užívateľsky prívetivý fastGEN CFTR kit ponúka jednoduchú a rýchlu analýzu génu CFTR pre včasné rozpoznanie cystickej fibrózy.
Čítajte ďalej
Udalosť Martinská genetická konferencia

Martinská genetická konferencia

16. - 17. 3 2023, Martin, hotel Turiec
Hlavné témy konferencie bude klinická genetika, prenatálna genetická diagnostika, reprodukčná medicína, molekulárna biológia, molekulárna diagnostika zriedkavých ochorení a nádorových ochorení. Predpokladáme účasť lekárov so špecializáciou z lekárskej genetiky, gynekológie, pediatrie, endokrinológie, neurológie, patologickej anatómie, ako aj laboratórnych pracovníkov z oblasti molekulárnej genetiky a cytogenetiky.
Čítajte ďalej