Novinka

Rozširujeme ponuku ELISA súprav, ktoré sami vyrábame!

marec 2024
Do nášho širokého portfólia diagnostických prostriedkov pridávame stále nové ELISA súpravy, ktoré sme vyvinuli a vyrábame priamo u nás. Celý rad ELISA súprav je validovaný pre rôzne typy vzoriek a súpravy obsahujú kontroly kvality, ktoré umožňujú sledovať konzistenciu meraných výsledkov a minimalizujú riziko vzniku chýb.

Čo naše ELISA súpravy odlišuje od konkurencie je vysoká kvalita a mnohé z nich sú registrované CE IVD, čo zaručuje vysokú kvalitu produktu a nadväznosť výsledkov merania. To znamená, že naše produkty spĺňajú potrebné nároky na kvalitu a sú schválené pre klinické použitie.

Novinky v našom portfóliu 

Jednou z najžiadanejších súprav je Human MxA ELISA, ktorá prináša podstatné zvýšenie klinickej účinnosti pre rozlíšenie medzi bakteriálnymi a vírusovými infekciami.

Tento rok vlajkovou loďou medzi CE IVD ELISA súpravami je Human Corticosteroid Binding Globulin (CBG) ELISA, ktorá môže pomôcť s vyhodnotením abnormálne vysokých hladín kortizolu. Táto informácia je zásadná pre diagnózu a liečbu rôznych endokrinných porúch a stresových stavov.

V celej rade klinických štúdií sú používané naše ELISA súpravy pre monitorovanie funkcie obličiek a diagnostiku ich ochorení, medzi ktoré patrí Human Cystatin C ELISA, Human Uromodulin ELISA, Human NGAL ELISA a Human Clusterin ELISA.

Preskúmajte širokú škálu našich produktov, ktoré ponúkame v oblastiach ako sú zápaly, diabetológia, pľúcne ochorenia, ochorenia obličiek a mnoho ďalších.

Chcete získať viac informácií o ELISA súpravách? Neváhajte nás kontaktovať.

Štigová Hana
Štigová Hana
Produktový a obchodný manažér pre oblasť genetiky a molekulárnej biológie

Ďalšie aktuality

Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizovanej liečbe leukémie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizovanej liečbe leukémie

máj 2024

BioVendor MDx predstavuje revolučné NGS riešenie fastGEN, prvý komerčne dostupný NGS kit na detekciu fúzneho génu BCR::ABL1.

Čítajte ďalej
Udalosť Pridajte sa k nám na Pracovnom seminári

Pridajte sa k nám na Pracovnom seminári

12. 4. - 13. 4. 2024
S radosťou oznamujeme, že budeme súčasťou nadchádzajúceho Pracovného seminára, ktorý sa koná v krásnom prostredí Dolného Smokovca.
Čítajte ďalej
Novinka Vo svojom treťom roku pôsobenia ponúka CLIA 50 testovacích parametrov a certifikáciu IVDR

Vo svojom treťom roku pôsobenia ponúka CLIA 50 testovacích parametrov a certifikáciu IVDR

marec 2024
Projekt CLIA od spoločnosti BioVendor Group vstupuje do tretieho roku svojho pôsobenia na trhu a úspešne sa zavádza na prestížnych pracoviskách na Slovenstku aj v zahraničí.
Čítajte ďalej
Udalosť Sme vnímaní ako firma s pozitívnym menom a vysokou kvalitou produktov

Sme vnímaní ako firma s pozitívnym menom a vysokou kvalitou produktov

5. 2. - 8. 2. 2024
Prvá tohtoročná udalosť zo série Medlab eventov sa, ako každoročne, odohráva začiatkom februára v Dubaji pod názvom Medlab Middle East.
Čítajte ďalej
Udalosť  Pripravujeme sa na Martinskú genetickú konferenciu

Pripravujeme sa na Martinskú genetickú konferenciu

14. 03. - 15. 3. 2024
Máme skvelú novinku pre každého, kto sleduje najnovšie trendy a pokroky v oblasti lekárskej genetiky. Dňa 14. a 15. marca 2024 sa vo priestoroch hotela Turiec uskutoční odborná Martinská genetická konferencia.
Čítajte ďalej
Udalosť Velvet Innovation Conference 2023

Velvet Innovation Conference 2023

15. 11. 2023
Aj tento rok sme sa zúčastnili a podporovali Velvet Innovation Conference 2023, dnes už tradičnú udalosť nášho #brnoregion organizovanú JIC (Juhomoravské inovačné centrum), ktorých sme dlhodobo hrdým partnerom.
Čítajte ďalej
Udalosť Zorganizovali sme odborný seminár na tému spracovania a analýzy dát NGS

Zorganizovali sme odborný seminár na tému spracovania a analýzy dát NGS

7. 11. 2023
Kým sa tieto dni všetci intenzívne sústredíme na veľtrh Medica, v Brne sa tiež dejú zaujímavé veci! V rámci nášho odborného seminára na tému spracovania a analýz dát NGS.
Čítajte ďalej
Udalosť Súčasné smery v laboratórnej medicíne a všeobecnom lekárstve

Súčasné smery v laboratórnej medicíne a všeobecnom lekárstve

15. 11. - 16. 11. 2023
Oznamujeme našu účasť na odbornej konferencii s názvom "Laboratórna medicína a všeobecné lekárstvo", ktorá sa bude konať 15. a 16. novembra v hoteli Sorea Regia v Bratislave.
Čítajte ďalej