Udalosť

Súčasné smery v laboratórnej medicíne a všeobecnom lekárstve

15. 11. - 16. 11. 2023
S radosťou oznamujeme našu účasť na odbornej konferencii s názvom "Laboratórna medicína a všeobecné lekárstvo", ktorá sa bude konať 15. a 16. novembra v hoteli Sorea Regia v Bratislave. Očakávajú nás dva dni plné intenzívneho vzdelávania a profesionálneho rozvoja v rôznych oblastiach laboratórnej medicíny a všeobecnej zdravotnej starostlivosti.

Dva dni plné objavov: Od laboratórnych inovácií po klinickú prax

Prvý deň konferencie sa zameria na aktuálne témy a inovatívne metódy v medicínskom výskume a praxi. Prednášky zahŕňajú témy ako "Cielená degradácia proteínov" a diskusiu o možnostiach hromadného testovania skupín obyvateľstva pri vzniku epidémie vyvolanej novou noxou. Tento deň bude tiež venovaný dôležitej otázke optimalizácie času pre vyšetrenia pacientov a identifikácie správneho momentu pre ich odoslanie na testy.

Druhý deň náš čaká široká paleta prednášok, ktoré pokryjú rôzne aspekty všeobecného lekárstva. Témy zahŕňajú paliatívnu starostlivosť v ambulancii všeobecného lekára a stručné repetitórium zápalových markerov. Odborníci predstavia svoje najnovšie poznatky, skúsenosti a najlepšie postupy, ktoré pomôžu účastníkom lepšie pochopiť a riešiť aktuálne výzvy v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Tešíme sa na možnosť stretnúť sa s kolegami a odborníkmi v oblasti, vymeniť si skúsenosti a poznatky, ako aj diskutovať o nových trendoch a inováciách v medicíne. Veríme, že táto konferencia bude skvelou príležitosťou pre všetkých účastníkov rozšíriť svoje odborné vedomosti a nadviazať nové profesionálne kontakty.

Konferencie sa zúčastní

Štigová Hana
Štigová Hana
Produktový a obchodný manažér pre oblasť genetiky a molekulárnej biológie
Bučková Lenka
Bučková Lenka
Produktový a obchodný manažér pre oblasť biochémie a hematológie

Ďalšie aktuality

Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizovanej liečbe leukémie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizovanej liečbe leukémie

máj 2024

BioVendor MDx predstavuje revolučné NGS riešenie fastGEN, prvý komerčne dostupný NGS kit na detekciu fúzneho génu BCR::ABL1.

Čítajte ďalej
Udalosť Pridajte sa k nám na Pracovnom seminári

Pridajte sa k nám na Pracovnom seminári

12. 4. - 13. 4. 2024
S radosťou oznamujeme, že budeme súčasťou nadchádzajúceho Pracovného seminára, ktorý sa koná v krásnom prostredí Dolného Smokovca.
Čítajte ďalej
Novinka Rozširujeme ponuku ELISA súprav, ktoré sami vyrábame!

Rozširujeme ponuku ELISA súprav, ktoré sami vyrábame!

marec 2024
Celý rad ELISA súprav je validovaný pre rôzne typy vzoriek a súpravy obsahujú kontroly kvality, ktoré umožňujú sledovať konzistenciu meraných výsledkov a minimalizujú riziko vzniku chýb.
Čítajte ďalej
Novinka Vo svojom treťom roku pôsobenia ponúka CLIA 50 testovacích parametrov a certifikáciu IVDR

Vo svojom treťom roku pôsobenia ponúka CLIA 50 testovacích parametrov a certifikáciu IVDR

marec 2024
Projekt CLIA od spoločnosti BioVendor Group vstupuje do tretieho roku svojho pôsobenia na trhu a úspešne sa zavádza na prestížnych pracoviskách na Slovenstku aj v zahraničí.
Čítajte ďalej
Udalosť Sme vnímaní ako firma s pozitívnym menom a vysokou kvalitou produktov

Sme vnímaní ako firma s pozitívnym menom a vysokou kvalitou produktov

5. 2. - 8. 2. 2024
Prvá tohtoročná udalosť zo série Medlab eventov sa, ako každoročne, odohráva začiatkom februára v Dubaji pod názvom Medlab Middle East.
Čítajte ďalej
Udalosť  Pripravujeme sa na Martinskú genetickú konferenciu

Pripravujeme sa na Martinskú genetickú konferenciu

14. 03. - 15. 3. 2024
Máme skvelú novinku pre každého, kto sleduje najnovšie trendy a pokroky v oblasti lekárskej genetiky. Dňa 14. a 15. marca 2024 sa vo priestoroch hotela Turiec uskutoční odborná Martinská genetická konferencia.
Čítajte ďalej
Udalosť Velvet Innovation Conference 2023

Velvet Innovation Conference 2023

15. 11. 2023
Aj tento rok sme sa zúčastnili a podporovali Velvet Innovation Conference 2023, dnes už tradičnú udalosť nášho #brnoregion organizovanú JIC (Juhomoravské inovačné centrum), ktorých sme dlhodobo hrdým partnerom.
Čítajte ďalej
Udalosť Zorganizovali sme odborný seminár na tému spracovania a analýzy dát NGS

Zorganizovali sme odborný seminár na tému spracovania a analýzy dát NGS

7. 11. 2023
Kým sa tieto dni všetci intenzívne sústredíme na veľtrh Medica, v Brne sa tiež dejú zaujímavé veci! V rámci nášho odborného seminára na tému spracovania a analýz dát NGS.
Čítajte ďalej