Udalosť

Velvet Innovation Conference 2023: Čo nás čaká v blízkej a ďalekej budúcnosti?

15. 11. 2023
Velvet Innovation spája ľudí, ktorí chcú utvárať inovačný ekosystém #brnoregion a významne sa odlišovať. Usilujú sa o mierové inovácie, ktoré pomáhajú ľuďom a planéte.

Aj tento rok sme sa zúčastnili a podporovali Velvet Innovation Conference 2023, dnes už tradičnú udalosť nášho #brnoregion organizovanú JIC (Juhomoravské inovačné centrum), ktorých sme dlhodobo hrdým partnerom.

A o akých témach sa diskutovalo tentoraz?

Celé popoludnie bolo nabité prednáškami z oblasti udržateľnosti a prosperity regiónu. Úvodné prednášky s názvom Sustainable prosperity of the región (video) sa zhostila CEO spoločnosti Future studies v Kodani Daria Krivonos, ktorá apelovala na význam megatrendov a nečakaných udalostí v budúcom plánovaní. 

Hojne navštívená bola prednáška "Future of Work". Úvodné slovo si vzal Filip Dřímalka, zakladateľ spoločnosti Digiskills & Digitask. Nasledovala debata odborníkov z oblasti využitia umelej inteligencie vo firmách, ktorá poukázala na dopady digitalizácie a automatizácie. Tento rok bola osobitná pozornosť venovaná networkingu a prípadovým štúdiám.

Z konferencie si odnášame mnoho užitočného a tešíme sa na budúci ročník!


 

O svoj pohľad na akciu sa podelila kolegyňa Michala Novosadová:

„Velvet Innovation Conference svojou otvorenou formou a organizáciou, aj napriek svojej veľkosti, je pre mňa úžasná nielen zaujímavými prednáškami a panelovými diskusiami spájajúcimi nečakané osobnosti, ale predovšetkým nádherne uvoľneným prostredím s veľkorysým množstvom networkingového času, kde stretnete ľudí, u ktorých by vás bežne nenapadlo , koľko máte spoločných tém a aké zaujímavé podnety a nápady si od nich môžete odniesť.”

 

Ďalšie aktuality

Udalosť Pozvánka na užívateľský seminár - MALDI deň

Pozvánka na užívateľský seminár - MALDI deň

26. června 2024

Srdečne vás pozývame na jednodňový užívateľský seminár, ktorý sa uskutoční už 26. júna v konferenčných priestoroch hotela KLAR v Liptovskom Mikuláši.

Čítajte ďalej
Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizovanej liečbe leukémie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizovanej liečbe leukémie

máj 2024

BioVendor MDx predstavuje revolučné NGS riešenie fastGEN, prvý komerčne dostupný NGS kit na detekciu fúzneho génu BCR::ABL1.

Čítajte ďalej
Udalosť Pridajte sa k nám na Pracovnom seminári

Pridajte sa k nám na Pracovnom seminári

12. 4. - 13. 4. 2024
S radosťou oznamujeme, že budeme súčasťou nadchádzajúceho Pracovného seminára, ktorý sa koná v krásnom prostredí Dolného Smokovca.
Čítajte ďalej
Novinka Rozširujeme ponuku ELISA súprav, ktoré sami vyrábame!

Rozširujeme ponuku ELISA súprav, ktoré sami vyrábame!

marec 2024
Celý rad ELISA súprav je validovaný pre rôzne typy vzoriek a súpravy obsahujú kontroly kvality, ktoré umožňujú sledovať konzistenciu meraných výsledkov a minimalizujú riziko vzniku chýb.
Čítajte ďalej
Novinka Vo svojom treťom roku pôsobenia ponúka CLIA 50 testovacích parametrov a certifikáciu IVDR

Vo svojom treťom roku pôsobenia ponúka CLIA 50 testovacích parametrov a certifikáciu IVDR

marec 2024
Projekt CLIA od spoločnosti BioVendor Group vstupuje do tretieho roku svojho pôsobenia na trhu a úspešne sa zavádza na prestížnych pracoviskách na Slovenstku aj v zahraničí.
Čítajte ďalej
Udalosť Sme vnímaní ako firma s pozitívnym menom a vysokou kvalitou produktov

Sme vnímaní ako firma s pozitívnym menom a vysokou kvalitou produktov

5. 2. - 8. 2. 2024
Prvá tohtoročná udalosť zo série Medlab eventov sa, ako každoročne, odohráva začiatkom februára v Dubaji pod názvom Medlab Middle East.
Čítajte ďalej
Udalosť  Pripravujeme sa na Martinskú genetickú konferenciu

Pripravujeme sa na Martinskú genetickú konferenciu

14. 03. - 15. 3. 2024
Máme skvelú novinku pre každého, kto sleduje najnovšie trendy a pokroky v oblasti lekárskej genetiky. Dňa 14. a 15. marca 2024 sa vo priestoroch hotela Turiec uskutoční odborná Martinská genetická konferencia.
Čítajte ďalej
Udalosť Zorganizovali sme odborný seminár na tému spracovania a analýzy dát NGS

Zorganizovali sme odborný seminár na tému spracovania a analýzy dát NGS

7. 11. 2023
Kým sa tieto dni všetci intenzívne sústredíme na veľtrh Medica, v Brne sa tiež dejú zaujímavé veci! V rámci nášho odborného seminára na tému spracovania a analýz dát NGS.
Čítajte ďalej