CLIA - automatizované riešenie
Prehľad riešení

CLIA - automatizované riešenie

Plne automatizované riešenie CLIA metódy z laboratórií BioVendor Group a dielní Stratec prináša dokonale odladený systém, v ktorom sa vzájomne dopĺňajú najmodernejšie technológie automatizovaného walk-away analyzátora s atraktívnym portfóliom unikátnych aj zavedených parametrov BioVendor Group. Riešenie CLIA redefinuje štandardy spoľahlivosti a rýchlosti modernej diagnostiky.

Hlavné výhody

  • Výsledky obvykle do 30 minút vďaka skrátenej dobe inkubácie
  • Unikátne parametre – automatizované CLIA testy dostupné iba na KleeYa® platform
  • Vysoká citlivosť a špecificita testov vďaka starostlivo vybraným komponento
  • Až 120 testov za hodinu
  • Intuitívne ovládanie softvéru
  • Nízka spotreba vzoriek a reagencií od 10 µ
CLIA portfólio

CLIA portfólio

Ponuka inovatívnych testov ako je MxA alebo zavedených diagnostických súprav z oblasti imunológie a infekčnej serológie od BioVendor Group neustále rastie, pozrite si celý katalóg CLIA testov.

CLIA súpravy a CLIA kontrolné sety od BioVendor Group

CLIA súpravy a CLIA kontrolné sety od BioVendor Group

Súprava obsahuje reagenčnú kazetu s magnetickými časticami a špecifickými roztokmi v pracovnom riedení pre daný test, doplnenú o kalibrátory. Špecifický dizajn reagenčnej kazety je navrhnutý pre dlhšiu stabilitu reagencií v stroji. Spoľahlivú manipuláciu bez kontaminácie zaisťujú špeciálne dynamické viečka Dynamic Sealing Cap. Flexibilitu a trasovateľnosť umožňujú RFID kódy. Na overenie funkčnosti CLIA súprav slúžia kontrolné sety, ktoré sú k dispozícii ku každej súprave separátne.

Pozrite si ako fungujú CLIA súpravy

Pozrite si ako fungujú CLIA súpravy

Test CLIA obsahuje magnetické častice, ktoré umožňujú separáciu imunokomplexu s vybraným antigénom alebo protilátkou. Chemiluminiscencia typu flash je meraná v relatívnych jednotkách svetla (RLU).

KleeYa® - chemiluminiscenčný analyzátor

KleeYa® - chemiluminiscenčný analyzátor

Platforma KleeYa® je plne európske riešenie automatického random access analyzátora s vysokou citlivosťou a kapacitou až 120 testov za hodinu. KleeYa® obsahuje celý rad inovatívnych riešení, ktoré spoluvytvára harmonický a funkčný systém pre vaše laboratórium. Disponuje ľahko ovládateľným intuitívnym softvérom a možnosťou priebežného doplňovania spotrebného materiálu počas prevádzky.

 Partnerské centrum

Partnerské centrum

Neváhajte navštíviť naše partnerské centrum, kde nájdete všetky potrebné dokumenty na jednom mieste. Všetci zaregistrovaní zákazníci sú o zmenách dokumentov a novinkách priebežne informovaní.

Ak Vás zaujíma CLIA automatizované riešenie, obráťte sa na

Lišková Katarína
Lišková Katarína
Obchodný manager immunologia