Močová analýza
Prehľad riešení

Močová analýza

Prístroje firmy 77 Elektronika sú efektívnym riešením, ako zaistiť kvalitné a štandardné výsledky analýzy moču. Pomáhajú tak pri včasnom odhaľovaní rôznych civilizačných chorôb. Tieto analyzátory sú využiteľné v laboratóriách rôznej veľkosti a v širokom spektre lekárskych a zdravotníckych zariadení ako sú nemocnice, kliniky, pohotovosti a ambulantné laboratóriá a možno ich napojiť aj na laboratórny a nemocničný systém.

Hlavné výhody

  • jednoduchá obsluha
  • nízke prevádzkové náklady
  • bez použitia ďalších špeciálnych reagencií a kalibrátorov
  • užívateľsky príjemný a flexibilný softvér
  • minimálny objem vzorky
  • výkon 50 – 500 vzoriek za hodinu
Kompletný močový laboratórny systém s fázovým kontrastom

Kompletný močový laboratórny systém s fázovým kontrastom

Spojením automatizovaného chemického močového analyzátora LabUMat 2 a automatizovaného analyzátora močového sedimentu UriSed 3 PRO je možné docieliť maximálnu efektivitu pre močovú analýzu v laboratóriu. Analyzátory sú prepojiteľné ako fyzicky, tak softvérovo. Výsledky sa ukladajú do spoločnej databázy a následne sú odosielané vo forme bežnej správy.

Analyzátor močového sedimentu

Analyzátor močového sedimentu

UriSed mini je profesionálny poloautomatický analyzátor močového sedimentu, ktorý zvyšuje presnosť, správnosť, reprodukovateľnosť a produktivitu v laboratóriách tým, že zobrazuje celé zorné pole mikroskopických obrazov močového sedimentu, kde automaticky deteguje a počíta častice močového sedimentu v obrazoch. Proces merania tohto analyzátora je založený na patentovanej technológii UriSed, ktorá je automatizáciou tradičnej manuálnej mikroskopie.

Kompaktný analyzátor na testovanie moču chemicky

Kompaktný analyzátor na testovanie moču chemicky

Nový DocUReader 2 Pro je ideálnou voľbou na testovanie moču nielen v mieste starostlivosti u lekára a nemocničných oddeleniach, ale aj na testovanie v malých laboratóriách. Kompaktný dizajn tohto malého prístroja ponúka najširšie funkcie a najvyššiu dostupnú flexibilitu stolného analyzátora. Systém ponúka vynikajúcu presnosť a jednoduché ovládanie. Je možné ho spojiť s analyzátorom močového sedimentu UriSed Mini a tým zaistiť kompletnú analýzu moču.

Poloautomatický analyzátor na chemické testovanie moču

Poloautomatický analyzátor na chemické testovanie moču

Poloautomatický močový analyzátor LabUReader Plus 2 je určený na stanovenie moču chemicky pomocou testovacích prúžkov LabStrip U11 Plus. Vyznačuje sa vynikajúcou presnosťou, jednoduchým ovládaním cez farebný dotykový displej, plynulým načítaním a rýchlym spracovaním testovacích prúžkov. Je možné ho spojiť s analyzátorom močového sedimentu UriSed Mini a tým zaistiť kompletnú analýzu moču.

Máte dotaz? Obraťte se na

Bučková Lenka
Bučková Lenka
Produktový a obchodný manažér pre oblasť biochémie a hematológie